Kingston Fury Beast Black 16GB (2x8GB) DDR5 5200MHz CL36 EXPO/XMP Dual Kit Ram
Kategori
Marka
Fiyat
330,00 USD
Fiyat
258,50 USD + KDV
Havale
13.531,07 TL
(%2,00 havale indirimi)
0 Yorum
13.807,22 TL
14.688,53 TL
%6 İndirim
1.337,57 TL den başlayan taksitlerle!!
Kingston Fury Beast 16GB (2x8GB) DDR5 5200MHz CL36 Ram
AMD EXPO™ desteğiyle optimize edilen Kingston Fury Beast DDR5, yeni nesil oyun platformları için yüksek hız, düşük gecikme ve üstün kararlılık sunar.
| Kapasite | 16 GB (2 x 8GB) |
| Bellek Tipi | DDR5 |
| Hız | 5200 MHz |
| Gecikme Değeri (CAS) | CL36 |
| Voltaj | 1.25V |
| Profil Desteği | AMD EXPO / Intel XMP 3.0 |
| Model Kodu | KF552C36BBEK2/16 |
| Kullanım Alanı | Masaüstü (DIMM) |
Ürün Açıklaması
Kingston FURY™ Beast DDR5 bellek, yeni nesil oyun platformları için en son teknolojiyi sunar. Hızı, kapasiteyi ve güvenilirliği daha da ileriye taşıyan DDR5, hızı aşırtılmış modüllerde On-die ECC (ODECC) ve çift 32 bit alt kanal gibi gelişmiş özelliklerle birlikte gelir.
Özellikle AMD Ryzen™ işlemciler için optimize edilen AMD EXPO desteği sayesinde, BIOS üzerinden tek bir profille en yüksek performansa kolayca ulaşabilirsiniz. Düşük profilli soğutucu tasarımı ile kasa içi uyumluluğu artırırken, şık siyah kaplamasıyla sisteminize agresif bir görünüm katar.
| Marka | : | Kingston |
| Seri | : | Fury Beast Black |
| Kapasite | : | 2x8 GB |
| Modül Sayısı | : | 2 |
| Model Kodu | : | 2x8GB |
| Bellek Tipi | : | DDR5 |
| Hız | : | 5200 MHz |
| Gecikme | : | CL36 |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
- 5200MHz Frekans ile DDR4'e Göre İki Kat Bant Genişliği
- AMD EXPO™ Sertifikalı: AMD Ryzen Serisi İçin Optimize Edilmiş
- On-Die ECC ile Gelişmiş Sistem Kararlılığı
- Düşük Profil Isı Dağıtıcı Tasarımı
- Intel® XMP 3.0 Desteği ile Esnek Uyumluluk
- Tak-Çalıştır (Plug N Play) Özelliği