16 GB DDR4 3200MHZ TWINMOS 1.2V NB MDD416GB3200N
Marka
Fiyat
Fiyat
Havale
6.626,48 TL (%2,00 havale indirimi)
0 Yorum
6.761,71 TL
7.193,31 TL
%6 İndirim
655,04 TL den başlayan taksitlerle!!
Ürün Sevdiklerini Paylaş
  • Frekans: DDR4 3200 MHz
  • Çalışma Voltajı: -
  • Kapasite: 16 Gb
  • Ram Türü: SODIMM DDR4
  • Erişim Zamanı: -
Seri : 16 GB
Kapasite : 16 GB
Voltaj : 1.2 V
Model Kodu : MDD416GB3200N
Bellek Tipi : DDR4
Hız : 3200 MHz
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
  • TwinMOS güvenilir bellek çözümü
  • 16 GB kapasiteyle çoklu görev ve medya uygulamaları için ideal
  • DDR4 teknolojisi ile enerji tasarruflu performans
  • 3200 MHz frekansla daha hızlı veri aktarımı
  • Düşük voltaj (1.2 V) ile enerji verimliliği sağlar
  • CL belirsizliği: Notebook ortamında dengeli gecikme süresi
  • 260‑pin SODIMM formatıyla yaygın uyumluluk
16 GB DDR4 3200MHZ TWINMOS 1.2V NB MDD416GB3200N 16 GB DDR4 3200MHZ TWINMOS 1.2V NB MDD416GB3200N ürününün teknik özelliklerini ve 7.193,31 TL yerine 6.761,71 TL fiyat avantajını kaçırmayın. Maksimum Bilgisayar güvencesiyle stoktan teslim! pc_AB232TWM0004