Twinmos Voltx 16GB DDR5 5600MHz CL36 1.25V Siyah Soğutuculu Masaüstü Bellek (RAM) - TMD516GB5600U36B
Kategori
Marka
Fiyat
Fiyat
Havale
11.050,00 TL (%2,00 havale indirimi)
0 Yorum
11.275,51 TL
11.868,96 TL
%5 İndirim
1.092,32 TL den başlayan taksitlerle!!
Ürün Sevdiklerini Paylaş
  • Paketteki Ram Sayısı: 1
  • Frekans: 5600 MHz
  • Model Link: https://www.comsis.com.tr/twinmos-ddr5-16gb-cl36-5600mhz-desktop-ram-black.html
  • Kapasite: 16 Gb
  • Ram Tipi: DDR5
  • Erişim Zamanı: CL 36
  • Soğutucu: Var
  • Çalışma Voltajı: 1.35V
Seri : Voltx
Kapasite : 16 GB
Kullanım Tipi : Masaüstü
Voltaj : 1.25 V
Soğutucu : Var
Model Kodu : TMD516GB5600U36B
Bellek Tipi : DDR5
Hız : 5600 MHz
Gecikme : CL36
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
  • 5600MHz Yüksek Frekans ile Akıcı Multitasking Performansı
  • Düşük CL36 Gecikme Süresi ile Hızlı Tepki Süreleri
  • PMIC Teknolojisi ile Kararlı ve Verimli Güç Yönetimi
  • Şık Siyah Alüminyum Soğutucu ile Etkili Isı Tahliyesi
  • Intel XMP 3.0 Desteği ile Kolay Hız Aşırtma
Twinmos Voltx 16GB DDR5 5600MHz CL36 1.25V Siyah Soğutuculu Masaüstü Bellek (RAM) - TMD516GB5600U36B Twinmos Voltx 16GB DDR5 5600MHz CL36 1.25V Siyah Soğutuculu Masaüstü Bellek (RAM) - TMD516GB5600U36B ürününün teknik özelliklerini ve 11.868,96 TL yerine 11.275,51 TL fiyat avantajını kaçırmayın. Maksimum Bilgisayar güvencesiyle stoktan teslim! pc_AB135TWM0032