32 GB DDR4 3200MHZ TWINMOS NB MDD432GB3200N
Kategori
Marka
Fiyat
Fiyat
Havale
12.645,52 TL
(%2,00 havale indirimi)
0 Yorum
12.903,60 TL
%6 İndirim
1.250,04 TL den başlayan taksitlerle!!
- Kapasite: 32 Gb
- Ram Türü: SODIMM DDR4
- Frekans: DDR4 3200 MHz
| Seri | : | 32 GB |
| Kapasite | : | 32 GB |
| Model Kodu | : | MDD432GB3200N |
| Bellek Tipi | : | DDR4 |
| Hız | : | 3200 MHz |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
- TwinMOS kalitesiyle yüksek performanslı bellek çözümü
- 32 GB kapasiteyle profesyonel kullanım, çoklu görev ve yoğun uygulamalar
- DDR4 teknolojisi ile düşük güç tüketimi ve yüksek hız
- 3200 MHz frekans ile hızlı ve kesintisiz veri aktarımı
- CL22 gecikme süresiyle dengeli sistem yanıt süresi
- 1.2 V voltaj ile enerji verimliliği