Crucial Basic 16GB 2666MHz DDR4 CB16GS2666 Notebook Ram
Marka
Fiyat
Fiyat
Havale
1.906,29 TL (%2,00 havale indirimi)
0 Yorum
1.945,19 TL
188,44 TL den başlayan taksitlerle!!
Ürün Sevdiklerini Paylaş
Seri : Basic
Kapasite : 16 GB
Kullanım Tipi : Notebook
Model Kodu : CB16GS2666
Bellek Tipi : DDR4
Hız : 2666 MHz
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
  • 16GB DDR4 bellek kapasitesi
  • 2666MHz frekans hızı
  • SODIMM form faktörü (260 Pin)
  • 1.2V voltaj
  • DDR4 destekli dizüstü bilgisayarlarla uyumlu
  • Ömür boyu garanti
Crucial Basic 16GB 2666MHz DDR4 CB16GS2666 Notebook Ram Crucial Basic 16GB 2666MHz DDR4 CB16GS2666 Notebook Ram ürününün teknik özelliklerini ve 1.945,19 TL yerine 1.945,19 TL fiyat avantajını kaçırmayın. Maksimum Bilgisayar güvencesiyle stoktan teslim! 100.20.20.0017