Hikvision DS-QAE0A60G1-VB 60W Analog Amplifikatör
Kategori
Marka
Fiyat
Fiyat
Havale
5.325,27 TL (%2,00 havale indirimi)
0 Yorum
5.433,94 TL
5.544,84 TL
%2 İndirim
526,41 TL den başlayan taksitlerle!!
Ürün Sevdiklerini Paylaş
Hikvision DS-QAE0A60G1-VB, 60W gücünde analog amplifikatör ile küçük ve orta ölçekli ses sistemleri için güçlü ve net ses amplifikasyonu sağlar.
Marka Hikvision
Model DS-QAE0A60G1-VB
Ürün Tipi Analog Amplifikatör
Güç 60W
Frekans Aralığı 50Hz – 16kHz
Empedans 4 – 8Ω
Giriş Türü RCA ve 70V/100V hat
Çıkış Kanalı 1 kanal
Montaj Türü Masaüstü / Rack
Boyutlar 215 x 110 x 45 mm
Ürün Açıklaması
Hikvision DS-QAE0A60G1-VB 60W Analog Amplifikatör, küçük ve orta ölçekli ses sistemlerinde güçlü ve net ses sağlayan kompakt bir çözümdür. Ofisler, mağazalar ve toplantı salonları için uygundur.
50Hz – 16kHz frekans aralığı ile hem düşük hem yüksek tonları dengeli şekilde amplifiye eder. 4 – 8Ω empedans aralığı, standart hoparlörlerle uyumlu çalışmasını sağlar.
Model Kodu : DS-QAE0A60G1-VB
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
  • 60W güç ile küçük ve orta ölçekli alanlarda net ses
  • 50Hz – 16kHz frekans aralığı
  • 4 – 8Ω empedans uyumu
  • Masaüstü veya rack montajına uygun kompakt tasarım
  • RCA ve 70V/100V hat giriş desteği
Hikvision DS-QAE0A60G1-VB 60W Analog Amplifikatör Hikvision DS-QAE0A60G1-VB 60W Analog Amplifikatör ürününün teknik özelliklerini ve 5.544,84 TL yerine 5.433,95 TL fiyat avantajını kaçırmayın. Maksimum Bilgisayar güvencesiyle stoktan teslim! 550.20.30.0064