Megatech MG-06 Beyaz Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık
Megatech MG-06 Beyaz Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık
Evrensel 3.5mm jack bağlantısına sahip, ergonomik tasarımı ve dahili mikrofonu ile kristal netliğinde ses iletimi sağlayan kablolu kulak içi kulaklıktır.
| Bağlantı Tipi | 3.5mm Analog Audio Jack |
| Kulaklık Tipi | Kulak İçi (In-Ear) |
| Mikrofon | Dahili Yüksek Hassasiyetli Mikrofon |
| Kumanda Paneli | Çağrı Cevaplama / Sonlandırma ve Müzik Kontrolü |
| Frekans Tepkisi | 20Hz - 20kHz |
| Empedans | 16 Ohm |
| Kablo Uzunluğu | 1.2 Metre |
| Renk | Beyaz |
| Uyumluluk | 3.5mm girişi olan Akıllı Telefonlar, Tabletler, PC ve Laptoplar |
Ürün Açıklaması
Megatech MG-06, günlük ses ihtiyaçlarını karşılamak üzere optimize edilmiş, fonksiyonel ve estetik bir kulak içi kulaklık çözümüdür. Şık beyaz tasarımı, modern mobil cihazlarla görsel bir uyum sağlarken; kompakt yapısı sayesinde her yere kolayca taşınabilir. Standart 3.5mm altın kaplama olmayan veya olan (model revizyonuna göre) jack girişi, çok geniş bir cihaz yelpazesinde tak-çalıştır kolaylığı sunar.
Ürünün kulak içi tasarımı, dış ortam gürültüsünü pasif olarak izole ederek kullanıcının odaklandığı içeriğe daha iyi konsantre olmasını sağlar. Sürücü yapısı, orta ve tiz seslerde berraklık sunarken, günlük müzik dinleme ve video izleme süreçlerinde dengeli bir ses profili sergiler. Ergonomik silikon uçlar veya gövde yapısı, kulak kanalına baskı yapmadan güvenli bir oturuş sağlayarak uzun süreli kullanımlarda konforu ön planda tutar.
Kablo üzerinde yer alan entegre mikrofon, telefon görüşmelerinde sesin karşı tarafa pürüzsüz bir şekilde iletilmesini sağlar. Çok fonksiyonlu kontrol butonu sayesinde, gelen aramalar tek bir dokunuşla yanıtlanabilir veya müzik parçaları arasında duraklatma/başlatma işlemleri yapılabilir. Bu özellik, cihazı cebinizden çıkarmadan tam kontrol sağlamanıza yardımcı olur.
Dayanıklı TPE dış kaplamaya sahip 1.2 metre uzunluğundaki kablosu, esneklik sağlayarak günlük hareket halindeki kullanımlarda oluşabilecek kopma ve temassızlık risklerine karşı dirençlidir. Megatech MG-06, fiyat-performans dengesi gözetilerek üretilmiş olup, hem eğitim hem de iş odaklı online görüşmelerde stabil bir performans vaat eder.
| Model Kodu | : | MG-06 |
- Evrensel 3.5mm jack girişi ile tüm uyumlu cihazlarda kullanım
- Kablo üzeri dahili mikrofon ile eller serbest görüşme desteği
- Pasif gürültü izolasyonu sağlayan ergonomik kulak içi form
- Yumuşak dokulu ve dayanıklı 1.2 metre kablo yapısı
- Şık mat beyaz kaplama ve minimalist tasarım
- Sürücü kurulumu gerektirmeyen anında bağlantı özelliği